Люди

У франківському театрі ляльок плели «кікімори» для військових (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З нагоди Дня Української Державності в Івано-Франківському театрі ляльок провели благодійну акцію з плетіння маскувальних костюмів для військових.

За словами волонтерки громадської організації «Нові крила» Оксани Бондар, потреба у таких костюмах є постійно, пише Репортер.

У Франківську плели «кікімори» для військових (ВІДЕО)

Це дуже довго робиться. Якщо, наприклад, в нас п’ять людей готують нитки, а п’ять плетуть, то це десь день. Якщо багато людей, то дуже прекрасно, бо робота йде швидше – каже Оксана.

Деталі для майбутнього костюму виготовляє і киянин Борис Яхно. Каже відколи переїхав до Івано-Франківська не зміг стояти осторонь, тож пішов волонтерити.

Життя не буде, якщо не закінчиться війна. – говорить чоловік. – Ми можемо самостійно її підштовхувати до завершення, відсоток за відсотком, якщо кожен з нас буде щось по-троху робити. Волонтерство стало вже моєю звичкою, мушу у день хоча б 2-3 годинки щось поробити. Щоб я міг жити, мої діти теж тут жили і працювали.

Бажаючих робити маски-халати для військових виявилося чимало. Долучився до ініціативи і ледь не весь колектив театру ляльок .Цей день вирішили присвятити виключно благодійності.
По завершенню, на всіх гостей чекав приємний сюрприз у вигляді безкоштовного показу вистави «Як рятували країну Мережину».

Деталі в сюжеті каналу 402

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні