Люди

У франківському медуніверситеті створили мобільний додаток для лікарів

Google+PinterestLinkedInTumblr

Кафедра отоларингології Івано-Франківського національного медичного університету (ІФНМУ) спільно з Медичним інститутом Сумського державного університету розробили унікальний мобільний додаток для лорів, педіатрів та сімейних лікарів. Мобільний додаток «LOR-хелпер» створений для допомоги у встановленні максимально точного діагнозу, повідомляє прес-служба ІФНМУ.

mobile-phone-for-doctors-_01

«Програма є своєрідним медичним довідником, поданим в універсальному форматі, – розповідає завідувач кафедри отоларингології Василь Попович. – «LOR-хелпер» працює таким чином: обираючи в додатку будь-який симптом, який може свідчити про захворювання вуха, горла чи носа, на екрані телефону з’являються додаткові уточнюючі запитання стосовно стану пацієнта (за принципом «так\ні»). На них треба відповісти і внести ці дані в систему. По закінченні віртуального огляду програма не лише ставить діагноз, але й відразу пропонує лікування згідно з протоколом».

Василь Попович наголошує, що «LOR-хелпер» може стати цінним помічником особливо для медиків-початківців, яким ще бракує практичного досвіду. «Також програма знадобиться лікарям, які у своїй роботі часто зіштовхуються з симптомами, схожими до ознак недуг ЛОР-органів. Наприклад, не завжди біль у вусі свідчить про гострий отит», – додає завідувач кафедри.

Поки що мобільний додаток проходить тестування. Але вже з нового року він буде доступний для безкоштовного завантаження з інтернету.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.