Люди

У Франківському медуніверситеті першокурсників посвятили в студенти онлайн (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
У понеділок, 21 вересня, в Івано-Франківському національному медичному університеті в режимі онлайн відбулась посвята студентів першого і другого (зі скороченим терміном навчання) курсів.

Вони одразу приступили до лекцій, які наразі теж відбуваються дистанційно, пише «Репортер» з посиланням на пресслужбу вишу.

Традиційно посвята першокурсників в ІФНМУ відбувається в історичному центрі міста — на площі фортечної галереї «Бастіон», але цьогоріч через карантинні обмеження навчальний рік доводиться починати дистанційно.

«Дорогі першокурсники, трохи в незвичних умовах ми починаємо цей навчальний рік, — говорить у відеозверненні ректор ІФНМУ Микола Рожко. — Сподіваюся, найближчим часом ми зустрінемося з вами вживу, а не будемо спілкуватися через Інтернет. Бажаю вам і вашим близьким міцного здоров’я, а ще якнайшвидшої нашої зустрічі в аудиторіях нашого прекрасного університету».

За давньою традицією, під час посвяти шестикурсники передають першокурсникам літопис університету як символ спадкоємності поколінь. Цього року це відбулося у стінах університетської бібліотеки.

До слова, цього року університет відзначає 75 років з часу свого створення, і професорсько-викладацький колектив робить все, щоб постійно підвищувати якість підготовки медичних фахівців у стінах вишу. Сьогодні в Яремче закінчується будівництво реабілітаційного центру для спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія», завершуються ремонтні роботи в новому корпусі по вулиці Бандери, 79а, постійно вдосконалюються клінічні і теоретичні кафедри, щоб відповідати сучасним вимогам навчального процесу. В університеті працює чимало студентських організацій, які дають можливість реалізувати себе в різних сферах.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.