Люди

У Франківській ОДА представили нового очільника департаменту охорони здоров’я

Google+PinterestLinkedInTumblr
У вівторок, 29 вересня, в облдержадміністрації представили новопризначеного директора департаменту охорони здоров’я ОДА.

Тож новим очільником департаменту на період карантину став Ігор Дмитренко. Він уклав контракт на проходження держслужби. Про це повідомила пресслужба ІФ ОДА, передає Репортер.

Довідково:

Дмитренко І. А. народився 31 січня 1985 року, громадянин України. Освіта повна вища, закінчив у 2006 році Івано-Франківський державний медичний університет за спеціальністю “Стоматологія”, лікар-стоматолог; у 2008 році – магістр медицини з фаху ”Стоматологія”.

Також у 2017 році закінчив Тернопільський національний економічний університет‚ за спеціальністю “Менеджмент організацій і адміністрування”, спеціаліст з менеджменту організацій і адміністрування, та за спеціальністю “Право”, спеціаліст з права.

У 2013 році Ігорю Дмитренку присуджено науковий ступінь кандидата медичних наук, у 2015 році – присвоєно вчене звання доцента кафедри ортопедичної стоматології.

Працював лікарем-інтерном за спеціальністю ”Стоматологія” Долинської центральної районної лікарні, викладачем-стажистом‚ асистентом кафедри ортопедичної стоматології Івано-Франківського державного медичного університету. До цього часу працював доцентом кафедри ортопедичної стоматології Івано-Франківського державного медичного університету та заступником головного лікаря медичного центру ТзОВ ”Альтмед” (м. Івано-Франківськ) за сумісництвом.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.