Люди Світ

У 10-й бригаді запевнили, що вибухів під час пожежі у військовій частині Коломиї не було

Google+PinterestLinkedInTumblr

У ніч на 23 лютого сталась пожежа у військовій частині Коломиї, де базується 10 окрема гірсько-штурмова бригада. 15 наметів згоріли вщент, ще кілька вдалося врятувати разом із майном.

Саме ця прикрість відкрила двері казарми для наших захисників. Адже від початку зими, відколи бійці повернулися з передової, їх розмістили у шатрах, а харчували – на польовій кухні.

Чутки про вибухи під час пожежі, про які писали коломияни у соцмережах, прес-служба бригади спростовує:

«У вогні перегорали металеві труби солдатських ліжок, – каже прес-офіцер бригади Юрій Лелявський. – Цей тріск могли сприйняти за постріли, хоча хто чув звуки пострілу, сплутати з тріском важко. Проте запевняю, що уся зброя зберігається в приміщенні у металевому контейнері й не може бути на руках військових у час поза тренуваннями».

Причини загоряння наразі встановлює слідство. Військові роблять припущення, що виною всьому коротке замикання електропроводу в одному з наметів, а швидке розповсюдження вогню можна пояснити вітряною погодою.

Внаслідок пожежі легкі опіки отримали п’ять військових. Точно оцінити матеріальні збитки наразі командуванню бригади важко.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.