Люди Фото

Тисменичани доставили допомогу для 5-го батальйону в зону АТО

Google+PinterestLinkedInTumblr
Серед військових, які зараз несуть службу у зоні АТО, є й 45 жителів Тисменицького району, які перебувають у складі 5 батальйону «Прикарпаття».
DSC_0186

Керівництво райадміністрації та районної ради, зорганізовано допомогу, до якої долучилися практично всі громади району.

У результаті спільної благодійної акції було зібрано: продукти харчування загальною тоннажністю близько 4 тонн, камуфляжна форма у кількості 50 комплектів та 100 шт. футболок, 50 пар шкарпеток, кевларові каски (13 шт.), бронежилети (5 шт.), 2 прилади нічного бачення, окуляри балістичні (3 шт.). Закуплено різноманітні елементи живлення, дощовики, крім того медикаменти на суму 7000 грн., а також державні прапори України. Усього було зібрано коштів на загальну суму 75,5 тис. грн. та 38,3 тис. грн. виділено з районного бюджету. Серед усього зібраного вантажу було досить багато індивідуальних пакунків, які для своїх вояків сформували рідні та односельчани.

Доставку благодійної допомоги на передову в зону АТО здійснюснив голова районної державної адміністрації Микола Зелінський та заступник голови районної ради Руслан Фармус. У щасливу дорогу їх поблагословив настоятель монастиря Успення Матері Божої ЧСВВ у Погоні отець Никодим Гуралюк, окропивши посадовців та вантаж освяченою водою із джерела, що у духовно-паломницькому центрі Матері Божої у Погоні. Окрім того, отець передав у зону АТО релігійну літературу і вервички.

Благополучно повернувшись із зони АТО, Микола Зелінський та Руслан Фармус із впевненістю заявляють, що морально-бойовий дух наших військовослужбовців є високим і вони готові виконувати усі поставлені перед ними завдання. На даний момент жителі Тисменицького району, які беруть участь в АТО, забезпечені бронежилетами та касками. Залишається тільки відкритим питання забезпечення в потрібній кількості тепловізорів, коліматорних прицілів, приладів нічного бачення. Що стосується продуктів харчування та води, то 5 батальйон територіальної оборони «Прикарпаття» ними забезпечений вдосталь.

Також голова райдержадміністрації Микола Зелінський зауважив те, що бійці були приємно здивовані, побачивши керівників району на передовій, і з особливим бажанням отримували посилки від своїх краян та родини.

Руслан Фармус, коментуючи усе побачене в зоні АТО стверджує, що ситуація на Сході України є непростою. Проте мужність наших військових, впевненість в їхніх очах та непереборне прагнення до перемоги над терористами переконують, що у цій боротьбі  Україна переможе.

Бійці висловили подяку за надану допомогу усім, хто долучився до її зібрання та доставки. А голова райдержадміністрації Микола Зелінський та заступник голови районної ради Руслан Фармус, в свою чергу, подякували усім небайдужим жителям району за допомогу у зібранні цього необхідного вантажу.

DSC_0209 DSC_0194

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.