Газета Люди

Три патрулі поліції стали “людьми тижня” за версією “Репортера”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У першому номері нового року за добру справу «Репортер» відзначає у рубриці «Людина тижня» аж три патрулі поліції. Надіємося, що вони будуть добрі на початок і надалі в рубриці буде таки більше хороших людей – за хороші справи, ідеї чи ініціативи.

Отож, минулого тижня, 31 грудня, близько 10:00, до поліції Яремчанщини зателефонувала жінка. Вона розповіла, що вона у поважному стані, вони з чоловіком їдуть у пологовий до Івано-Франківська, але їхня автівка застрягла у великому заторі в селі Микуличині.

Схвильована жінка повідомила, що у неї вже почалися перейми і вони переживають, що не встигнуть доїхати.

Ростислав Кукурудз – людина тижня за версією «Репортера»

Інформацію передали найближчим патрулям. Ті виїхали на місце й з червоними мигалками супроводжували автомобіль до Надвірної. Дорогою зв’язалися з колегами з Надвірної та передали супровід вже їм. Далі автівку з вагітною жінкою в Тисмениці зустріли й супроводжували інші поліцейські.

Загалом у «спецоперації» були задіяні три пат­рулі, шестеро людей. Головне, що жінку вчасно доправили в обласний перинатальний центр, де на неї вже чекали лікарі.

«Репортер» зв’язався з головним лікарем мед­закладу Юрієм Павлушинським. За його словами, породіллю з Верховинського району справді доставили у супроводі поліції. Жінка потребувала операційного втручання.

Сподіваємося, що і жінка, і малятко будуть здорові! А поліцейським подяка за таке добре закінчення 2020 року та надію, що новий 2021 буде кращим.

Ще раз усіх з Новим роком і Різдвом Христовим і бережіть себе!

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні