Люди

Топ 8 помилок при монтажі сайдинга

Google+PinterestLinkedInTumblr

Як правильно встановити сайдинг, не маючи досвіду? Розглянемо найпопулярніші види помилок, які допускають недосвідчені майстри, при установці панелей. Не допускайте їх, щоб не переплачувати.

Саморізи вкручені до упору в перфорацію

При вкрученні потрібно залишати зазор між поверхнею і саморізом, в розмірі 1-2 мм. Це як вкрутити його до упору, а потім один оборот назад. Інакше, панель буде деформуватися, при зміні форми під час перепадів температур.

Саморіз закручений не по центру перфорації

Вкручуйте саморіз в середину перфорації сайдингу. При стисненні і розширенні, панель зсувається і деформується. Якщо з одного боку не буде перфорації, панель не буде розширюватися. Дотримуйтеся кроку між саморізами в 30-40 см.

Панелі перетягнуті під час монтажу

Вмонтовуйте облицювання без натягу, інакше при раптових зниженнях температур, панелі будуть роз’єднуватися.

Монтаж без обрешітки

При монтажі сайдинга, необхідно використовувати обрешітку з дерева або металу і пароізоляцію. Завдяки цьому створюється вентильований фасад, що захищає будинок від цвілі, грибка і вологи. Якщо ви не будете використовувати обрешітку, зустріч з цими проблемами гарантована. Зовнішній вигляд облицювання буде псуватися. Також, обрешітка дозволяє вирівняти фасад будинку з нерівними стінами.

Використовуються неоцинковані саморізи

Використовуйте тільки оцинковані кріплення, які не іржавіють. Інакше, з часів зіпсуються не тільки саморізи, але і сайдинг в місці, де він кріпиться.

Панелі та планки монтуються впритул

Відступ між панеллю і планкою повинен бути в 2-6 мм. Інакше, чи не буде простору для розширення і звуження, панелі будуть зміщуватися.

Саморіз вкручують в «тіло» панелі

Саморізи необхідно вкручувати в центр перфорації. Якщо необхідні додаткові отвори, використовуйте перфоратор для сайдингу. В іншому випадку, панелі будуть деформуватися через неможливість розширюватися.

Не враховується температура під час монтажу

Якщо ви встановлюєте сайдингові панелі взимку, залишайте між ними зазор більше, ніж при монтуванні в літню пору. В іншому випадку, при температурних перепадах сайдинг буде випадати з планок, або упиратися в них.

Дотримуйтеся даних рекомендацій при установці сайдинга. А якщо приймаєте роботу від будівельників не забудьте звіритися з цим чек-листом. Є питання по фасадних матеріалів? Фахівці компанії Альта Профіль допоможуть Вам.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.