Люди Фото

Студенти-індійці піднялися на Говерлу (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Днями група індійських студентів першого курсу  Івано-Франківського національного медичного університету разом зі своїми кураторами зійшли на найвищу гору України – Говерлу.

Ініціатором пригоди стала куратор 59f групи Тетяна Власюк. До групи також приєдналися куратор Уляна Дутчак і голова ради кураторів ІФНМУ Тетяна Князевич-Чорна. Подію приурочили до Дня медичного працівника.

«Метою було показати нашим іноземним студентам природу Прикарпаття, наші мальовничі Карпати, щоб вони змогли побачити більше, ніж тільки Івано-Франківськ, де власне вчаться, — говорить Тетяна Князевич-Чорна. — Студенти були в захваті від походу. Нам було дуже приємно чути, які вони вражені і захоплені красою наших гір».

За словами викладачів університету, студенти під час походу були дуже згуртованими, допомагали один одному. На маршруті вони зустріли дуже втомлених підйомом туристів, підійшли до них, поцікавились самопочуттям, запропонували допомогу.

«Дуже важливо, що студенти проявляють командний дух, а ще чуйність і гуманність, — каже Тетяна Князевич-Чорна. — Ці якості є головними для майбутніх медиків, і їхньому вихованню ми приділяємо велику увагу під час навчання».

У всіх учасників сходження залишились чудові враження від цієї пригоди. Тож цілком ймовірно, що такі походи українськими Карпатами студентів-іноземців ІФНМУ відбуватимуться і надалі.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.