Люди

Студентка з Франківська презентувала Порошенку жуйку від пародонтиту (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Студентка другого курсу спеціальності «Хімія» факультету природничих наук Прикарпатського університету Вероніка Нетикша у Києві на зустрічі талановитої молоді країни з Президентом України Петром Порошенком представила проект «Жуйка на основі меду, воску і прополісу для профілактики і лікування пародонтиту».

Керівником цього проекту є професор кафедри хімії факультету природничих наук нашого університету, доктор технічних наук Сергій Курта, йдеться на сайті уніврситету.

На сьогодні проект студентки знаходиться на стадії клінічних випробувань в Науково-дослідному центрі молекулярної мікробіології та імунології слизових оболонок Ужгородського національного університету.

У Києві були представлені винаходи та пілотні розробки шкільної та студентської молоді у багатьох різних сферах. Зокрема, молоді дослідники презентували методи ранньої діагностики онкозахворювань, моделі розумних теплиць для вирощування сільгосппродукції, моделі інноваційної очисної системи для фільтрування води, біологічні методи очищення ґрунтів, обладнання для вимірювання рівня забруднення повітря, проекти в сфері штучного інтелекту тощо.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.