Люди

Студентка ПНУ Оксана Рубаняк отримала президентську відзнаку “За оборону України”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Студентка 3 курсу Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки, спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Оксана Рубаняк нагороджена відзнакою Президента України “За оборону України”. Про це йдеться в указі від 5 серпня, пишуть у ПНУ.

новини Івано-Франківська

Служу українському народу, – написала дівчина у себе на сторінці у Facebook.

Також Оксана Рубаняк потрапила у новий випуск журналу “Forbes”, рубрика “Молоді Герої”, де описала свій шлях юного борця, думки про те, яким має бути наше майбутнє, та що кожен повинен робити для Перемоги.

Читайте: У Франківську вручили диплом з відзнакою кулеметниці Оксані Рубаняк (ВІДЕО)

Читайте: Жінки на війні. Оксана Рубаняк – дівча у кулеметному взводі

Мені не шкода молодості. Я спрямовую її в правильне русло. А ті, хто вкладає її зараз в авто, квартири, вони безвідповідально ставляться до свого майбутнього. Все це горить у вогні, коли приходить війна, – вважає Оксана Рубаняк.

Свою молодість Оксана проводить на фронті, бо хоче, аби її сім’я, зокрема майбутня, не знала війни. Вона хоче зберегти краще життя і залишитися в ньому, якщо їй пощастить. І в цьому кращому житті вона хоче залишатися в Україні, щоб і далі творити її.

Читайте: Побратими привітали кулеметницю Оксану Рубаняк з 20-річчям (ФОТО)

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.