Люди

Побратими привітали кулеметницю Оксану Рубаняк з 20-річчям (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Юна захисниця з Прикарпаття Оксана Рубаняк на фронт пішла доброволицею. Ось уже кілька місяців вона боронить Україну від ворога. Днями побратими привітали  її з 20-річчям. Як саме це відбувалося, розповів командир Оксани Назарій Кішак.Побратими привітали кулеметницю Оксану Рубаняк_1

Ціла спецоперація для привітання посестри, – написав Кішак. – Щоб бути першими, хто в цей день привітає, хлопці були змушені поїхати на позиції, де тримає оборону кулеметний розрахунок Ксени. Окрім того, що побратими привітали її на позиції, вони забрали її на декілька годин на ППД (пункт постійної дислокації – ред), щоб особовий склад зміг особисто висловити побажання.

За словами Назарія, подарунки для Оксани були особливими – саме те, чого вона давно хотіла.

Побратими привітали кулеметницю Оксану Рубаняк_2

Для того ми й друзі, щоб здійснювати мрії один одного, – пише Назарій Кішак. – Надіюся, своє 20-річчя Ксена запам’ятає назавжди.

Нагадаємо, прикарпатка Оксана Рубаняк на передовій уже кілька місяців, вона кулеметниця. Служити в ЗСУ хотіла ще задовго до повномасштабного вторгнення росіян.

До теми: У Франківську вручили диплом з відзнакою кулеметниці Оксані Рубаняк (ВІДЕО)

Дівчина до останнього не хотіла зізнаватися батькам, що воює “на нулі”, аби не нервувати їх. Про те, де саме їхня донька, батьки дізналися з інтернету. У кулеметному взводі Оксана – єдина дівчина. Каже, побратими ставляться до неї, як до рівної.

Читайте: Як 19-річна Оксана Рубаняк боронить країну серед бійців кулеметного взводу

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.