Люди

СТЕК готує тепломережі Франківська до опалювального сезону

Google+PinterestLinkedInTumblr

Теплове господарство ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» (СТЕК) активно готується до нового опалювального сезону.

Впродовж двох тижнів тепловики виявили десять поривів.

П’ять з яких на тепломережах СТЕКу. На сьогодні, чотири пориви вже ліквідували, найбільший, діаметром 630 мм, стався на вулиці Височана. Усунули також пориви  на ділянках трубопроводів на вулицях Макухи, Незалежності, Франка-Петрушевича. Ще один порив труби діаметром 325 мм на вулиці Петлюри тепловики обіцяють ліквідувати найближчим часом.

Ще п’ять поривів теплових вводів до житлових будинків належать управителю КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія».

Крім того, на початок липня вже замінили 165 метрів магістральних теплових мереж, які були в аварійному стані. Зокрема тепломережі на  вулицях Коновальця,132, Дудаєва,30А, Індустріальній,34 та в районі вулиць Львівська-Національної Гвардії. На завершальному етапі заміна теплових мереж на вулицях Незалежності,55 та Шевченка,49А-57.

Також триває підготовка обладнання котельні до нового опалювального сезону. В процесі- ремонт та ревізія запірної арматури, насосного обладнання, вентиляторів і димотягів котлів та електрообладнання котельні, повірка контрольно вимірювальних приладів і автоматики.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.