Люди

Срібну брошку від літньої пари у Франківську, волонтери оцінили у 1 млн грн (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вони без вагань віддали на підтримку армії одну із найцінніших сімейних реліквій – срібну брошку. І ще навіть не здогадуються, що невдовзі вона до них повернеться.

Зворушлива історія отримала несподіване продовження, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Ця подія, що розчулила до сліз не лише волонтерів, але й всю Україну, трапилася на початку липня в Івано-Франківську. У середмісті на ярмарку хенд-мейду, який організувала благодійна організація «Save Ukraine».

Цю брошку літній харків’янин ще у молодості подарував дружині. Та вона вирішила віддати прикрасу на продаж. А кошти – на потреби українських воїнів. Бо ж і їхній син у лавах ЗСУ нині боронить країну. Спочатку прикрасу викупили самі волонтери – як талісман. Та згодом зрозуміли – її місія може бути куди масштабнішою.

Це буде просто збір. Люди не отримають нічого взамін. Ми не продаємо цю брошку, – говорить волонтерка благодійної організації «Save Ukraine» Яна Двірничук. – Суть у тому, що ця пара хотіла допомогти ЗСУ. І наша ціль здійснити мрію цієї пари, аби цією брошкою ми дійсно змогли максимально допомогти військовим. Ми оцінили її в 1 млн грн. Люди можуть долучитися будь-яким донатом.

Про старт незвичної акції оголосили два дні тому. І уже зібрали понад 200 тисяч гривень. Частину із загальної суми, обіцяють волонтери, спрямують передовсім у батальйон, де служить син цієї пари.

Дійсно ця брошка об’єднала всю Україну, – каже волонтерка. – І ми сподіваємося, що ця історія вийде за межі країни і покаже приклад того, які українці сильні, незламні. Вони готові віддати найцінніше для нашої спільної перемоги.

Закрити збір волонтери планують за тиждень. А тоді – знову приїдуть до Франківська, аби повернути сімейну реліквію. Підтримати цю неймовірно зворушливу історію можуть усі небайдужі – за реквізитами на офіційних сторінках «Save Ukraine».

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні