Люди

Співачка Анастасія Приходько стала мамою героя

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Відома українська співачка Анастасія Приходько народила другу дитину. Про це вона написала на своїй сторінці у соцмережі.

“Це були найбільш незвичайні місяці в моєму житті! – пише Настя. – Концерти на передовій у Лисичанську, в бліндажі під обстрілами та перед важкопораненими в госпіталях. Тур по 10 штатах США за підтримки української діаспори, завдяки якому змогла перерахувати гроші на ліки та медичне обладнання в зону АТО. Концерти в Іспанії, гроші від яких я перерахувала в підтримку поранених бійців та для родин загиблих.

Приходько

До теми: Приходько та Рубченко представили кліп “Герої не вмирають” та закликають допомогти бійцям АТО

Отримала медаль від Філарета « За жертовність і любов до України” І все це було б цілком буденно, враховуючи ситуацію в країні. Проте – це були місяці моєї вагітності.

Я розуміла, як ризикую під обстрілами не тільки своїм життям. Я знехтувала забороною лікарів на довгі авіаперельоти , що все до копійки перерахувати на потребу армії. Я співала сольні концерти, а потім відлежувалась за кулісами та їхала далі, бо мене чекали. І я не скаржусь, я – рада, що дитина, яка жила в мені, разом зі мною намагалася бути корисною Україні. І ми це зробили!

Сьогодні в моєму домі живе велике-маленьке ЩАСТЯ! За старовинним слов’янським пророцтвом, дитина, що народилася в серпні – буде героєм! Він і є герой, бо підтримував мене весь цей час і надавав мені віри, що все буде добре в моїй Україні, що все, що роблять бійці на сході, волонтери, актори, виконавці, лікарі – все це для майбутнього наших дітей!

Я прошу вибачити, що останні декілька місяців не була дуже активною…Проте, сьогодні я знову сильна, активна і буду йти разом з вами до Перемоги! Я маю дуже сильну мотивацію! Я мати двох прекрасних дітей ! Слава Україні!”

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні