Люди

Сотенний Симчич та зв’язкова Паламар отримали медалі до річниці УПА

Google+PinterestLinkedInTumblr

Ювілейною медаллю «80 років Української Повстанської Армії» нагородили двох відомих коломиян Мирослава Симчича та Ангеліну Паламар – борців за волю України.

Рішення про нагородження прийняла Івано-Франківська обласна рада, зокрема її голова Олександр Сич, пише Репортер з посиланням на міського голову Коломиї Богдана Станіславського.УПА, Симчич, сотенний, нагорода, Коломия

Відзнаки отримали легендарний сотенний УПА Мирослав Симчич та зв’язкова УПА Ангеліна Паламар. Ці нагороди – подяка нашим хоробрим повстанцям за їхню боротьбу.

УПА, Паламар, зв'язкова, нагорода, Коломия

Наступного тижня Коломийська міська рада втретє подасть клопотання на присвоєння Мирославу Симчичу звання Героя України.

Він гідний цього. «Кривоніс» – жива легенда, яка є прикладом для багатьох українських військових, що зараз захищають Україну.

І це не просто слова. Так вважають самі воїни. Наші захисники записують звернення до Зеленського з проханням надати пану Мирославу найвищу відзнаку України, пише міський голова.

«Ми не маємо права на світле майбутнє, якщо не будемо пам’ятати, цінувати та вшановувати героїв нашого славетного минулого», – так кажуть військові. І кажуть цілком вірно. Честь і слава Героям України минулого та сьогодення.

Читайте: Медалями «За заслуги перед Прикарпаттям» посмертно нагородили трьох військових

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.