Люди Фото

Слідство об’єднало їх серця. Франківські поліцейські розповіли історії кохання на роботі (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Флешмоб з історіями кохання підтримали два франківські подружжя поліцейських – родини Маківничуків та Захаруків.

У Головному управлінні Нацполіції в області просять ставити лайки парам, які беруть участь у конкурсі #policelovestory.

Наталія та Михайло Захаруки нині працюють у Слідчому управлінні ГУНП в області. Наталя – старший слідчий організаційно-методичного відділу, а Михайло – старший слідчий відділу з розслідування злочинів загально-кримінальної спрямованості.

 Михайло, який прийшов на роботу в слідство пізніше майбутньої дружини, частенько звертався до неї з робочими питаннями. Попри серйозну і відповідальну роботу через рік зав’язалися романтичні стосунки, а через три – вони побралися. Жартома кажуть, що виважені не тільки у роботі, але й у прийнятті важливих життєвих рішень. Нині подружжя виховує 13-річну донечку та 6-річного синочка.

Михайло Захарук з гордістю зазначає, що його історією кохання є дві кохані жінки – дружина Наталія та слідство, яке об’єднало їхні серця.

Старша оперуповноважена управління карного розшуку Світлана Маківничук – із династії правоохоронців. ЇЇ батько служив у міліції, зараз у київській поліції працює брат. Любов до професії правоохоронців передалася від батька і дітям. Тож вибір спеціальності дівчини, яка мріяла стати експертом-криміналістом, був очевидним.

Світлана вступила у Львівський інститут внутрішніх справ на факультет кримінальної міліції. Там під час вступної кампанії і познайомилася з чорнявим симпатичним парубком Василем Маківничуком, також сином офіцера. На час вступу Василь уже був патрульно-постовим Верховинського райвідділу міліції, а нині начальник Калуського відділу поліції.

Сиділи за однією партою, ходили у кіно й гуляли старовинними вулицями міста, допомагали один одному в навчанні. Дружба переросла у кохання. Одружитися пара вирішила після закінчення інституту. Світлана виросла на Сумщині. Коже, що з посмішкою згадує привабливого Василя, який запав їй у душу своїм гуцульським колоритом.

Коли взимку їхала до коханого у гості, снігу випало по пояс. Добиралися на санях і пішки. Від цього романтики було мало, а він дорогою ще й розповідав про різні історії з невтішних робочих буднів.

Спільна робота і взаєморозуміння ще більше об’єднало їх. Разом подружжя уже 12 років. За цей час були різні труднощі, але незмінними у житті пари залишаються почуття один до одного. У двох офіцерів поліції росте дві донечки, для яких батьки є незмінним авторитетом і прикладом для наслідування.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.