Люди Фото

“Шматочок Швеції” у Франківську – в мережі опублікували проект міжбудинкового проїзду на Пулюя (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Проект з капітального ремонту міжбудинкового проїзду на вулиці Пулюя, 12,14,16 заплановано розпочати втілювати весною наступного року. Проектну документацію на капремонт виготовлено на замовлення Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою.

Про це повідомив начальник відділу інфраструктурної політики департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Назарій Рогів.

“Окрім вже звичних робіт із влаштування водовідведення, заміни покриття проїзду та прокладання зручних пішохідних доріжок з пониженнями, в око впадає велика кількість деталей. Рівненькі газони, засіяні травою та міскантусом; білий гравій у якості буферної зони між газонами та доріжками; зручні вуличні меблі; поєднання шести видів озеленення – це все ознаки того, що проект продумано до найменших дрібниць. Станом на сьогоднішній день, розробляється кошторисна докуметація на виконання вищеперелічених робіт”, – повідомив Назарій Рогів.

Мер міста Руслан Марцінків додав у своєму дописі в мережі:

“Ідея гарна, тут поєднаємо зелені газони, квіти разом з пішохідними доріжками та зручними вуличними меблями. Ще вчора важко було уявити, що така краса може бути в спальному районі, адже з радянських часів нам навіювали думку, що гарним у місті має бути лише центр”.

Ремонт міжбудинкових проїздів у цьому мікрорайоні запланували ще місяць тому. Йшлося про капітальний ремонт  у дворі будинків на вулиці вул. Пулюя, 3, 10-10-А та вул. Галицька, 91-93.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.