Люди

Школярка з Франківська зібрала 100 тисяч гривень для ЗСУ, декламуючи вірші

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вона читає патріотичні вірші та навіть складає рими сама, щоб у такий спосіб підтримати українських захисників. Юна франківка Христина Гарасимчук передала «Спілці волонтерів Прикарпаття» 100 тисяч гривень, які зібрала декламуючи поезію.

Мама маленької волонтерки розповідає, що це далеко не перша її допомога, йдеться у сюжеті Канал 402.

Ще раніше дівчинці вдалося зібрати достатньо грошей на 8 дронів, які вже на фронті допомагають воїнам виганяти ворога. А все завдяки відеочитанням віршів, яке разом із батьками, поширювали у мережі. Щирість Христинки знайшла відгук у серцях не лише українців, але й небайдужих людей за кордоном.

За такий великий внесок у спільну перемогу маленьку школярку вітають нині у мерії. Дякують дівчинці і волонтери. Адже потреб у військових нині не бракує. А вони про них знають як ніхто інший. Адже регулярно здійснюють поїздки на передову – безкоштовно возять захисникам посилки з дому та передають допомогу.

Загалом, від початку повномасштабного вторгнення волонтерам логістичного центру, який організували спільно з міською владою, вдалося здійснити понад дві сотні поїздок у гарячі точки.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.