Люди

Що робити при ГРВІ?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

ГРВІ – це дуже заразне вірусне захворювання, яким можна заразитися в місцях з великим скупченням людей. Пік захворювань приходиться на перехідний період – восени, коли починаються дощі і температура повітря опускається, і навесні, коли після зими організм ослаблений.

Свого часу коронавірус теж вніс свої корективи у життя буквально всіх людей планети. І це теж вірусне захворювання, яке потребує негайного лікування та підтримки організму людини.

В аптечці у кожному будинку мають бути препарати на випадок ГРВІ. Це і жарознижувальні, і ліки від сухого кашлю та вологого, препарати для лікування нежитю, та багато іншого.

/Users/Belov/Таня/Одуванчиковая/Игорь Бажин/АНЦ (октябрь 2022)/АНЦ 10.jpeg

Лікування та профілактика ГРВІ та грипу

Градусник – це простий прилад, за допомогою якого можна дізнатися температуру тіла. Адже ознакою ГРВІ та грипу є її підвищення. Сьогодні можна купити градусник без ртуті – у складі безпечна рідина, яка при розбитті градусника не нашкодить здоров’ю людини. Також зручні електронні пристрої.

До симптомів ГРВІ та грипу відносяться:

  • підвищення температури;
  • кашель;
  • нежить;
  • озноб та ломота в тілі;
  • головний біль.

Потрібно одразу вживати заходів та не запускати хворобу. Всім відомо, що грип може давати ускладнення, а тому потрібно зв’язатися зі своїм лікарем і дотримуватися всіх його рекомендацій.

Лікування ГРВІ та грипу включає такі препарати:

  • таблетки від грипу. Вони допомагають прибрати головний біль та ломоту в тілі;
  • противірусні. Ці препарати діють безпосередньо на вірус;
  • жарознижувальні. Знижують температуру, прибирають озноб;
  • для лікування кашлю. Він може бути сухим або вологим – лікар визначить, які саме ліки вам потрібні;
  • для лікування нежиті. Допомагають зняти запалення та закладеність носа.

Вірусні захворювання дуже заразні, а тому домочадці повинні хвору близьку людину відселити по можливості в окрему кімнату і намагатися менше з нею контактувати. Також можна використовувати марлеві або одноразові маски для захисту від вірусу, причому ними користуватися бажано і хворому, і тим, хто поруч із ним.

Хворій людині потрібно якнайбільше пити теплих напоїв – це може бути чай з малиновим варенням або навіть тепла вода. Повітря має бути свіжим, а тому потрібно регулярно провітрювати приміщення. Також хворому показано спокій та відпочинок.

Для профілактики потрібно в сезон вірусних захворювань приймати вітаміни, більше гуляти на свіжому повітрі, правильно харчуватися та зміцнювати свій імунітет.

Промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.