Люди

Серйозно про День сміху

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
День сміху, або День дурня — неофіційне свято, яке відзначають більшість країн 1 квітня. У цей день заведено жартувати над друзями, членами сім’ї, колегами. Зазвичай жарт спрацьовує тоді, коли “жертва” його не сподівається, або й узагалі забула про те, який нині день, пише Репортер.

У цей день також варто сподіватися жартівливої дезінформації від ЗМІ, пише Репортер.

 

Наприклад, британська передача BBC “Panorama” у 1957 році зробила репортаж про незвичайний врожай на “дереві спагетті” у Швейцарії, на який цілком щиро повелися сотні телеглядачів.

 

У США законодавство вимагає ЗМІ обов’язково повідомляти, коли інформація розміщується на правах першоквітневого жарту.

У деяких країнах (Велика Британія, Австралія, Південна Африка) жартувати прийнято лише до 12.00, в інших країнах обмежень немає.

Щодо походження свята, то перші спогади про день на честь бога сміху відносяться ще до Давнього Риму. А традиція першоквітневих жартів з’явилася в Європі у 16 столітті.

У 1564 році король Франції Карл IX видав указ про перенесення Нового року з 1 квітня на 1 січня. Деякі люди і далі святкували Новий рік 1 квітня, і через це над ними жартували, даруючі порожні подарунки.

Жарти на 1 квітня нині дуже розповсюджені в Інтернеті. Фактично, всесвітня мережа почала жартувати ще у 1984 році, коли в онлайні розповсюдилося повідомлення про те, що комп’ютерна мережа Usenet стала доступна користувачам СРСР. Дотепно жартує також відома всім система сервісів Google. Наприклад, вчора офіційний блог сервісу Google Docs (Документи Google) оголосив, що відтепер там можна буде завантажувати і зберігати не лише документи, а будь-що, наприклад, ключі або пульти управління, які навть можна буде знайти, скориставшись пошуком (CTRL+F).

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.