Ручки – один з найважливіших елементів меблевої фурнітури від зовнішнього вигляду, конструкції і матеріалу якого залежать ваша повсякденна зручність, естетика інтер’єру. Проблема вибору зазвичай з’являється при поломці або втраті одного-двох «рідкісних» елементів. Якщо відшукати точно таку ж ручку не вдається, доводиться міняти весь набір. Вибір фурнітури залишається важливим етапом виготовлення предметів інтер’єру на замовлення. Щоб підшукати якісні, естетичні, довговічні меблеві ручки, досить дотримуватися кількох простих порад фахівців. Великий асортимент комплектуючих ви знайдете на сторінці viyar.ua/catalog/ruchki_mebelnye.
Різновиди меблевих ручок
Ручки для меблевих фасадів виготовляють з пластика, дерева, металу. Конкретний вибір залежить від матеріалу і кольору дверцят, але найбільш універсальними з точки зору естетики залишаються сталеві комплектуючі. За формою і конструкцією розрізняють кілька типів ручок.
- Кнопка – найбільш проста модель, яка кріпиться на один гвинт. Ручка компактна, може мати будь-яку форму, підходить для більшості невеликих фасадів.
- Скоба – дугоподібний або П-подібний елемент, що кріпиться двома саморізами. На відміну від кнопки підходить для відкривання більших фасадів.
- Рейлінг – виглядає аналогічно скобі, але завжди має П-подібну форму. Використовується для великих фасадів.
- Раковина – об’ємна накладна або врізна модель, в яку для відкривання необхідно вкладати пальці.
- Кільця і краплі – класичні підвісні ручки на декоративній основі. Вони виглядають елегантно, але вимагають обережного використання, оскільки з часом можуть пошкодити фасад меблів.
Ручка може бути не тільки стаціонарною, але і фалевою. Другий варіант передбачає рухоме з’єднання вироби з засувкою для надійного закривання дверцят. Фалеві ручки використовуються рідше, зазвичай для різноманітних тумбочок.
Типи покриття
При виборі фурнітури необхідно приділити увагу типу покриття. Сучасні виробники пропонують продукцію, оброблену гальванічним, методом гарячого тиснення, вакуумного напилення. Для кухні також випускаються неслизькі обгумовані комплектуючі. Ручки можуть бути оброблені вишуканою декоративною емаллю, патиною, кристалами. Складно сказати, який варіант покриття кращий, оскільки вибір залежить від матеріалу основи.
Довговічність захисної і декоративної обробки багато в чому залежить від виробника. Безумовне лідерство на ринку належить італійським компаніям. Найбільш відомими брендами, чия продукція отримала визнання у всьому світі, залишаються Cosma, Ferro Fiori, Bosetti Marella. Також шанувальникам якісної фурнітури для меблів слід звернути увагу на товари виробників з інших європейських країн. Найбільш демократичні ціни характерні для товарів з Китаю.
Поради щодо вибору
Фахівці рекомендують дотримуватися кількох важливих принципів при виборі зовнішньої меблевої фурнітури.
- Протестуйте зручність – візьміться за ручку так, немов відкриваєте дверцята. Виріб повинен комфортно лягти в долоню. Якщо ручка не дуже велика або мала, такв що не врізається в руку кутами, не ковзає, значить, з її повсякденним використанням не виникне проблем.
- Огляньте виріб – ретельно перевірте товар на наявність грубих швів, задирок, інших дефектів.
- Вибирайте надійного продавця – купуйте ручки тільки в магазинах, які можуть гарантувати оригінальне походження, екологічність і якість товару.
- Зверніть увагу на сполучуваність з фасадом – фурнітура повинна бути не просто красивою, а гармонувати з дверцятами та ящиком.
Компанія «ВіЯр» пропонує великий каталог ручок для меблів та іншої фурнітури з доставкою по Києву і всій Україні. Магазин безпосередньо співпрацює з іноземними виробниками, їх офіційними дистриб’юторами, тому забезпечує тривалу гарантію якості на реалізовані товари. Завдяки наявності сучасних інструментів клієнтам доступні послуги з виготовлення меблевих елементів. На сайті представлений асортимент плитних матеріалів, стільниць, фасадів. Подивитися і протестувати товари легко в фірмовому шоурумі компанії в Києві.
Comments are closed.