Люди

Руслан Савчук переміг у конкурсі на посаду гендиректора обласного Центру контролю та профілактики хвороб МОЗ

Google+PinterestLinkedInTumblr
Днями в Міністерстві охорони здоров’я відбувся конкурс на посади генеральних директорів обласних Центрів контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

У конкурсі на посаду генерального директора Державної установи «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» перемогу здобув головний державний санітарний лікар Руслан Савчук, пише Репортер з посиланням на Курс.

До цього Руслан Савчук виконував обов’язки генерального директора ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України». Загальний робочий стаж становить 26 років, з них 2 роки стажу державної служби.

Довідково: Руслан Савчук народився 1 березня 1976 року в селі Микуличин Надвірнянського району. У 2002 році здобув вищу освіту в Івано-Франківській державній медичній академії за фахом «Лікувальна справа» (лікар-лікувальник). У 2011 році здобув другу вищу освіту в ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника» за спеціальністю «Правознавство». У 2015 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук. У 2020 році завершив навчання в Західноукраїнському національному університеті, спеціальність «Публічне управління та адміністрування». В системі охорони здоров’я розпочав свою діяльність з 2004 року. Нагороджений почесною грамотою МОЗ України та подякою Прем’єр-міністра.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.