Ванну кімнату відвідують більшість людей з особливим задоволенням. Тому намагаються її облаштувати максимально комфортно. Це стосується і текстилю. Для особистої гігієни давно використовуються рушники, які можуть мати різне забарвлення, текстуру, матеріал виготовлення. Замовити будь-який варіант можна в інтернет-магазині.
Основні види
Розрізняти рушники можливо за різними ознаками, наприклад, видом тканини. Відповідно, в продажу зустрічаються вироби:
- махрові,
- бамбукові,
- бавовняні,
- льняні,
- велюрові,
- з мікрофіброю,
- з жакарда.
Зазвичай рушниками витирають руки, ноги, обличчя, тіло. Вони виготовляються для дорослих і дітей. Застосовуються в ванній кімнаті, на кухні, під час відвідування басейну, бані, пляжу.
Що необхідно враховувати під час вибору?
Важливими критеріями для рушників являються:
- Гігроскопічність – це здатність поглинати вологу. Для банних рушників обов’язкова складова. Найвищі показники мають вироби з натуральних тканин. Синтетичні домішки знижують гігроскопічність.
- Щільність – рекомендується вибирати не високу щільність, бо вона заважає поглинанню вологи. Вироби з низькою щільністю більш м’які, але вони швидко зношуються.
- Аромат – синтетика і фарби можуть мати неприємний, відчутний запах. Не бажано купувати дуже яскраві вироби з вираженим хімічним запахом.
- Зовнішній вигляд – безумовно, естетичний вигляд має велике значення. Зрозуміло, що на вигляд важко зразу визначити якість, але махрові бавовняні рушники подобаються всім. Вони м’які, пухнасті, приємні до тіла.
- Розмір – залежить від призначення. Для прийняття душу краще використовувати великий рушник. Руки та обличчя можна витирати значно меншими. Зазвичай, покупці вибирають набори рушників, куди входять вироби різних розмірів. Це зручно і практично.
- Склад матеріалу виготовлення – Сучасне виробництво застосовує не тільки натуральні матеріали. Якщо рушник планується для використання після душу, то бажано купляти натуральний, або з невеликою кількістю синтетичних домішок. в процентному співвідношенні більше має бути натуральних складників, інакше поглинання води буде низьке.
- Пошив – до естетичних елементів належить і оформлення рушника, рівно застрочені кінці, або оверлочені. Вони не повинні розтрьопуватись, швидко псуватись.
- Якість тканини – текстиль високого гатунку не линяє, довго зберігає гарний зовнішній вигляд. Експерти рекомендують, якщо є можливість на стадії вибору перевіряти рушники вологою серветкою. Неякісна фарба залишиться на ній. Махрові виробі вважаються оптимальним варіантом для домашнього вжитку, особливо для купання. Ними приємно торкатись будь-якої частини тіла.
Рушники – важлива складова комфортного життя. Вибирати подібні вироби потрібно, орієнтуючись на призначення та бажану кість матеріалу.
Comments are closed.