Сучасний ринок оздоблювальних матеріалів розширюється настільки швидко, що ми навряд чи встигнемо за всіма сучасними тенденціями галузі. Причому іноді ці тенденції бувають настільки незвичайними та оригінальними, що нерідко ставлять рядового користувача в глухий кут.
Після довгої експлуатації звичайних, рулонних шпалер Ви з великою ймовірністю запитаєте “Що це за диво таке – рідкі обої”?
Так що ж таке ці рідкі обої?
Словосполучення “рідкі шпалери” в якійсь мірі наштовхує на жартівливий каламбур “Рідкі обої – це вам не тверді шпалери”. Як не парадоксально, але цей каламбур частково правдивий: рідкі шпалери мають ряд відмінностей від своїх рулонних аналогів як в процесі наклеювання, так і процесі використання.
Щоб більше не викликати ніяких сторонніх асоціацій, давайте відразу розберемося з цим новомодним матеріалом.
Насправді рідкі обої ніякі не шпалери, а просто назва декоративного покриття для стель і стін яке прижилось у людей. Тому, в даному контексті, правильніше використовувати звичне для нас слово “штукатурка”, що втім, теж буде неправильним. На відміну від штукатурного покриття рідкі обої не містять в своєму складі піску, який без будь-якого погіршення якості замінений на нешкідливу целлюлозну суміш з безпечними декоративними елементами.
Такий склад робить рідкі шпалери ідеальним засобом для ряду специфічних видів ремонту, для яких звичайна “штукатурка” не підходила.
Давайте докладніше розглянемо всі переваги і недоліки цього матеріалу.
Почнемо з достоїнств: перш за все це вищезгадана безпека.
Целлюлозна основа рідких обоїв – абсолютно екологічно безпечний матеріал, що дозволить робити оздоблення навіть дитячих кімнат без будь-якого ризику. Рекомендуємо подивитись рідкі обої на stil.com.ua, якість перевірена часом, вже понад 10 років вдосконалюють рецептуру.
Іншою перевагою рідких шпалер стала їх текстура.
З огляду на специфічний склад, рідкі шпалери не тільки не залишають швів і стиків, тріщин на стінах, але і дозволяють вирівнювати стіни. Пам’ятаєте всі ці проблеми з підбором візерунка на рулонних шпалерах, проблеми з наклеюванням шпалер на кутах і нерівних поверхнях? Рідкі шпалери дозволяють забути про це раз і назавжди.
Згадайте, як часто ви викидали ще придатні для використання рулонні шпалери, які ще не відслужили свій термін, але перестали підходити під Ваш інтер’єр. А як хотілося переклеїти шпалери з вітальні в спальню?
З рідкими шпалерами все можливо. Тепер ви можете без будь-якої шкоди зняти і переклеїти потрібну Вам частину рідких шпалер.
Крім того, рідкі обої – це хороший антистатик, звукоізоляційний і утеплюючий матеріал в одному флаконі. А з користуванням не розбереться хіба що маленька дитина, в той час як самі шпалери служать десятиліттями, при цьому, навіть не вигорають на сонці.
З недоліків рідких шпалер варто відзначити лише досить довгий (до 48 годин) термін висихання і «боязнь» місць з високою вологістю або прямим попаданням води.
Втім, ці дрібні недоліки не зможуть зіпсувати враження від Вашого власного дизайнерського ремонту, який Ви зможете зробити власними руками, керуючись при цьому лише власним польотом фантазії і чарівними властивостями рідких шпалер.
Comments are closed.