Люди

Ремонт даху за допомогою гідроізоляції руберойдом

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

М’яка покрівля вважається кращим вибором для покриття плоских бетонних дахів. Хороша вона і для скатів, за умови, що матеріал підібраний і покладений правильно. ТОВ “КСК РУФ” надає послуги з покриття даху руберойдом. З його допомогою можна облаштувати покрівлю даху багатоквартирного будинку.

Що таке руберойд

Матеріал називають покрівельним картоном. Це дуже точна назва, адже його основа – пресований  папір, в деяких різновидах її замінює склотканина. Вона просочується бітумом, поверх якого накладається ще один бітумний пласт. І останньою кладеться захисне посипання. Це кам’яна крихта різної фракції. Вона підсилює покриття, збільшує його міцність. Є й інші переваги:

1. Стійкість до атмосферних впливів і перепадів температури.

2. Термін експлуатації 10-15 років.

3. Простота в обслуговуванні.

4. Стійкість до ультрафіолету.

5. Низька ціна.

М’яка покрівля добре поглинає шум. Стук дощу, як це було б, наприклад, з профнастилом, не потривожить мешканців.

Різновиди

Існує безліч різновидів матеріалу. Кожен з них призначений для певних робіт. Інформацію про покриття дізнаються з маркування. Воно складається з букв і цифр, розташованих в такій послідовності:

1. Позначення класу полотна, в даному випадку руберойд.

2. Призначення. Може бути П (покрівельний) або К (покрівельний).

3. Тип посипання. Варіанти М (дрібнозернистий), ПП (пилоподібна), К (грубозерниста), Ч (луската). Якщо посипання кольорове, з’явиться буква Ц.

4. Щільність основи. Тризначне число від 200 до 420 г/кв.м.

Останньою в маркуванні може стояти буква Е. Так позначається супереластичне полотно, яке використовується для укладання на поверхню покрівлі складної форми.

Щоб не помилитися, слід чітко визначити, для якого типу даху підбирається матеріал, у скільки шарів він буде покладений, як простіше проводити монтаж. Виходячи з цього вибирається щільність, вид посипання, наявність або відсутність шару, що клеїть.

Розрахунок кількості матеріалу

Якщо планується провести всі роботи своїми руками, почати потрібно з розрахунків. Спочатку визначається, скільки знадобиться шарів полотна. Для цього потрібно знати тип даху: плоский він або скатний. В останньому випадку потрібно знати кут нахилу площини. Чим він менше, тим більше шарів доведеться укласти, щоб м’яка покрівля не протікала. Для загального розрахунку приймається така схема:

1. Скат з ухилом в 35-45 ° застеляють двома пластами.

2. Скатну площину 15-30 ° накривають трьома шарами.

3. Плоскі і малосхильні скати покривають 4-5 шарами.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.