Люди

Припустимий запас: як вибрати розмір дитячого взуття?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Не викликає жодних сумнівів, що черевики для дитини мають бути зручними та якісними. Проте правило щодо точного збігу за розміром актуальне лише для дорослих моделей, а коли йдеться про дитяче взуття, навпаки, обновка має бути трохи більшою. Однак занадто велика чи мала обновка не принесе користі, тож варто знати, який він — припустимий запас. А якісну пару будь-якого розміру ви знайдете в магазині INTERTOP.

дитяче взуття

Вибір запасу в дитячому взутті в залежності від сезону

Потреба у запасі пов’язана передусім зі стрімким ростом дитячої ноги. Це не просто спосіб заощадити, а розумна рекомендація, яку дають ортопеди. Немає універсального правила підбору розміру дитячого взуття — поради будуть залежати від сезону:

  • літо — сандалії, легкі кеди мають бути більшими на 5–7 мм від довжини стопи;
  • осінь і весна — шкільне взуття та черевики для повсякденного носіння треба купувати з трохи більшим запасом (7–10 мм);
  • зима — в теплих чоботах варто враховувати найбільший запас (1–1,5 см).

Щодо рекомендацій для зимового взуття в батьків часто виникає питання: чи обов’язково мати настільки великий запас, якщо, приміром, наступної зими плануєте купити нову пару? Але справа не лише в придбанні «на виріст», але й у тому, що наявність повітряної подушки робить взуття теплішим.

Що ще треба врахувати під час вибору розміру?

Безперечно, довжина стопи є не єдиним необхідним параметром вибору дитячого взуття. В різних хлопців і дівчаток можуть відрізнятися підйом, ширина стопи й навіть особливості пальців ніг. Окрім цього, зверніть увагу на такі нюанси:

  • обновка не має бути впритул, адже через це можуть з’явитися мозолі та викривитися пальці;
  • не буде гарною ідеєю купувати занадто велике взуття «на виріст» (наприклад, сандалії, які довше на 1,5 см від актуальної довжини стопи), адже наступного літа, ймовірно, пара все одно буде малою, а в цьому сезоні дитина відчуватиме дискомфорт;
  • принаймні раз на місяць батькам варто пересвідчуватися, що дитячі черевики або босоніжки не стали малими.

Для коректного вибору запасу також важливо правильно виміряти дитячу ніжку. Зазвичай для цього потрібно попросити дитину встати на аркуш паперу, після чого обвести контур стопи. Довжину варто вимірювати за цим малюнком від великого пальця до найдальшої точки п’ятки.

На правах промо

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: