Люди

Прикарпаття втратило на війні ще сімох воїнів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Стало відомо про загибель на війні з російськими окупантами сімох мешканців Івано-Франківської області.

Про це 24 березня повідомили міський голова Калуша Андрій Найда, Снятинська міськрада, Долинський міський голова Іван Дирів, Поляницька сільська рада, Петро Пісак та Христина Головська-Кардащук, пише Репортер.

“Калуська земля втратила на війні з росією ще одного ГЕРОЯ. 23 березня у боротьбі з російським окупантом загинув ЦЮПЕР Василь Васильович, мешканець с. Мостище. Йому було лише 58. За своє життя Василь Цюпер три рази йшов добровольцем на російсько-українську війну. Свій бойовий шлях почав на Донбасі в 2015. Героїчно стримував ворога в степах східної України. Заслужив багато бойових нагород. З початком російського вторгнення не міг спокійно жити вдома. 1 березня вирушив на захист рідної держави, на свій останній бій! Громада в скорботі разом з родиною!”, – повідомив Андрій Найда.

“І знову гіркі вісті з передової: загинув ще один захисник України РУСЛАН БЕРЕЖНИЙ («Маестро»), із с. Хутір-Будилів. Співчуття близьким та рідним. Вічна пам’ять і шана Герою…”, – повідомили у Снятинській міській раді.

Маестро із 128 бригади. Франківець Руслан Бережний про комбата Комара, музику Донбасу та життя після війни

“Знову страшна звістка обпікає болем наші серця – у бою за незалежність України з російським окупантом загинув наш земляк з с. Княжолуки – Бондарук Віталій Анатолійович, 1997 р.н. У захисника залишилися батьки, дружина та діти – Максим і Аліса. Висловлюю найщиріші співчуття родині, рідним та близьким покійного”, – повідомив Іван Дирів.

“Здригнулись гори і ціле село – сумну нам звістку пташка сповістила: нема Івана більше, у бою загинув хлопець від ворожої кулі. Прощання з Іваном Капітанчуком, воїном с. Яблуниці Поляницької сільської ради, відбудеться у суботу о 10:00 (відправа з дому), опісля похоронна процесія з тілом вирушить до клубної установи с. Яблуниці, де в останню путь Героя зможуть провести всі бажаючі”, – повідомили у Поляницькій сільській раді.

“Висловлюємо щирі співчуття дружині, дітям, батькам, рідним та близьким у зв’язку з страшною та непоправною втратою- трагічною загибеллю Прокіпчука Руслана. Смерть назавжди вирвала його з рядів захисників Вітчизни, які у цей складний для держави час виконують бойові завдання, захищаючи Україну. Немає жодних слів, аби хоч якось зарадити невимовному горю. Залишилися лише слова подяки та безмежної гордості, що Ваша близька людина стояла мужньо, тримаючи на плечах всю країну. Кожен житель громади поділяє Ваш біль і в цей скорботний день низько схиляє голови перед Героєм”, – повідомила Христина Головська-Кардащук.

Тлумаччина втратила одразу двох захисників. Як повідомив Петро Пісак, це Степан Татарин з Петрилова та Пасіка Василь з Обертина.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.