Люди

Прикарпатські рятувальники допомогли туристці добратися на Попіван

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

5 серпня о 20:01 до Служби порятунку поступило повідомлення від  туристки про те,  що під час сходження з групою на гору Попіван вона відчула погіршення самопочуття та потребує допомоги рятувальників. 

Для надання допомоги жінці направили рятувальників двох рятувальників поста Попіван, пише Репортер з посиланням на пресслужбу ДСНС.

По прибутті  до місця події, рятувальниками було надано домедичну допомогу потерпілій та транспортовано до вершини гори Піп Іван.

Любителям гірського відпочинку варто пам’ятати, що безпека в горах залежить від багатьох факторів, зокрема – належної фізичної підготовки та стану здоров’я, організованості, дисципліни, дотримання елементарних правил безпеки, відповідно підібраних одягу, взуття тощо, а також – від знання місцевості та її природних перешкод, – йдеться в повідомленні ДСНС.

Також Рятувальники просять туристів реєструвати свій похід у гірських пошуково-рятувальних підрозділах. Для зручності це можна зробити заздалегідь через онлайн – форми, розміщені на сайтах територіальних підрозділів Служби порятунку західного регіону.

Також рятувальники радять користуватися застосунком «Порятунок у горах».

Цей додаток призначений для комунікації туристів з рятувальною службою, а саме:

  • голосових дзвінків;
  • передачі сигналів SOS із географічними координатами.
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні