Відео Люди

Прикарпатець розробив додаток, який допоможе туристам у Карпатах (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Прикарпатець Роман Гелемб’юк розробив безкоштовний додаток для мандрівників «Похід Карпатами».

Він допоможе вибрати найкраще місце для ночівлі, покаже джерела з водою, а також з його допомогою можна правильно спланувати маршрут в гори, йдеться у сюжеті Канал 402, пише Репортер.

Завдяки цій платформі, каже Роман Гелемб’юк, турист зможе дізнатися найновішу інформацію про об’єкти, які розташовані поблизу.

«Якщо я не знаю, де є найближче джерело, я можу натиснути кнопку і додаток покаже, яка до них відстань і в якому вони напрямку. – пояснює розробник. – Додаток також може бути дуже корисним у питаннях прихистку. Інколи з цим є проблема, адже колиби на маршрутах руйнуються. А додаток дає найновішу інформацію. Хтось пішов, переночував у якійсь колибі і додав коментар, мовляв, колиба нормальна, пічка працює. Хтось інший через місяць пише: «Пічку зламали, дров нема». Тобто цей додаток допомагає тримати інформацію в актуальному стані».

Працює така платформа і без доступу до інтернету. Для цього треба завчасно зареєструватися у додатку й завантажити карти та потрібну інформацію про маршрут. Тоді з допомогою GPS пристрій покаже як далеко турист опинився від запланованого місяця.

Потурбувався розробник і про те, аби мандрівники могли заздалегідь вибрати собі подорож врахувавши всі за і проти.

«Наприклад, натискаєте кнопку «Вибір маршруту», – каже Роман Гелемб’юк. – Тут є категорії, гірські масиви, де знаходиться маршрут. От, вибираєте категорію «район Буковеля». Тобто ви приїхав у Буковель і звідти хочете піти на якийсь маршрут і бачите перелік з десяти маршрутів. Один з них – підйом на Хом’як. Бачите тривалість, складність, довжину й населені пункти поруч. Є також інформація про вершини та цікаві місця на маршруті, фотографії, погода. Якщо все підходить, то клікаєте «Пройти маршрут».

Наразі додаток працює лише у системі Андроїд, але згодом його розроблять і для айфонів.

Також автор працює над вдосконаленням платформи і хоче наповнити її функцією запису маршруту. Все для того, аби туристи могли бачити скільки кілометрів вони пройшли.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.