Люди

Прикарпатці терміново потрібні донори крові

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Терміново потрібні донори крові 49-річній Надії Чечель. 

Людей з другою позитивною групою крові чекають в обласній станції переливання крові, що на вулиці С.Бандери, 23, інформують на сайті ДонорUA Прикарпаття.

Надія у 2015 році дізналася, що хвора на гострий промієлоцитарний лейкоз, пише Галка. Вона пережила кілька курсів хіміотерапії, які спочатку поліпшили її стан і вона змогла деякий час продовжити лікування вдома. Однак хвороба не встигла покинути жінку як знову повернулася.

Наразі Надія перебуває на лікуванні у Івано-Франківській обласній клінічні лікарні – відділення гематологія. Зараз жінка проходить третій курс хіміотерапії, дуже впав гемоглобін.

Запланувати кроводачу потрібно за посиланням. Також в реєстратурі вказуйте кому здаєте кров, щоб в лікарні її видали безкоштовно.

Гострий промієлоцитарний лейкоз – це особливий підвид гострого мієлоїдного лейкозу, злоякісного пухлинного захворювання білих кров’яних клітин. При ньому спостерігається аномальне накопичення в кістковому мозку і в крові незрілих гранулоцитів, так званих промієлоцитів.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.