Люди

Проксі для WhatsApp: для чого потрібні мобільні проксі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

WhatsApp – топовий додаток для обміну повідомленнями

WhatsApp – це месенджер для миттєвої відправки повідомлень. Додаток дозволяє обмінюватися зображеннями, відео і аудіо, голосовими повідомленнями та іншими видами файлів. У лютому 2020 року аудиторія месенджера налічувала 2 млрд людей, а зараз вона зросла ще більше.

Додаток безкоштовний, плата стягується тільки за інтернет-трафік. Працює на всіх платформах (IOS, Android, Windows і т.д.). За даними аналітичної фірми Sensor Tower WhatsApp увійшов до п’ятірки найбільш скачуваних додатків разом з Telegram, TikTok, Facebook і месенджером Signal.

За даними мобільних операторів (МТС, Білайн, Мегафон і Tele-2) в Росії WhatsApp є найпопулярнішим месенджером, обганяючи Telegram (хоча в деяких регіонах інтернет-трафік цих додатків майже однаковий), Viber, Skype і FaceTime.

У GooglePlay месенджер займає третє місце в рейтингу безкоштовних додатків категорії «Зв’язок» (поступаючись GetContact і Telegram), в AppStore – третє місце серед усіх безкоштовних додатків (на першому місці держпослуги, на другому Telegram) і друге в категорії «Соціальні мережі» (поступається тільки Telegram). У Microsoft Store в топі безкоштовних додатків WhatsApp займає другий рядок (на першому – iTunes).

Як проксі допомагають роботі WhatsApp

WhatsApp необхідний не тільки для побутового спілкування або відправки листівок. Через нього багато рекламують свій товар і просувають послуги, і щоб просування і робота були максимально простими і безпечними, варто використовувати проксі – сервера-посередники між вами і цільовим сайтом, що приховують ваш IP-адресу, щоб уникнути можливих блокувань.

Проксі-сервер допоможе полегшити рутинну роботу і автоматизує деякі дії, наприклад, створення чатів і розсилку (вважай, безліміт на відправлення комерційних пропозицій), перегляд статистики, видалення непотрібних файлів, ведення декількох акаунтів, реєстрацію нових користувачів і т.д.

Більш того, проксі-сервера забезпечують стабільно високу швидкість з’єднання і дозволяють економити інтернет-трафік, ну і найголовніше – забезпечують повну анонімність в соціальній мережі. З огляду на інцидент з виявленням в WhatsApp бекдора (дефекту в алгоритмі, через який хтось чужий може отримати доступ до даних) в 2016 році, додатковий захист даних не завадить.

Мобільні проксі для WhatsApp – найкраща альтернатива звичайним проксі

Якщо ви замислюєтеся про покупку проксі, подивіться в сторону мобільних версій. Їх придбання більш доцільно: мобільні проксі неможливо заблокувати, так як вони використовують багато IP-адрес, з яких цільовим сайтам надходять запити від користувачів телефонів, і сайт просто сприймає таку активність як дії величезної кількості людей. Більш докладно можна почитати за посиланням – https://mproxy.top/blog/proksi-dlya-whatsapp

У разі блокування доступ до мережі втратять сотні тисяч користувачів, тому вона і не проводиться.

Мобільні проксі є динамічними – на відміну від «класичних» вони раз у кілька хвилин змінюють IP-адресу і передають серверу «природні» дані, як від звичайного рядового користувача. Купівля серверних проксі марна – ви отримаєте всього одну IP-адресу, і при будь-якій підозрілій дії ризикуєте зловити бан.

Мобільні проксі ж надають цілий пул автоматично мінливих IP-адрес, які неможливо заблокувати, адже вони належать реальним користувачам. Як і говорилося вище, цільовий сервер буде думати, що дії здійснює звичайна людина.

Мобільні проксі коштують дорожче серверних, але вартість аргументована високою швидкістю з’єднання, неможливістю блокування, анонімністю і величезним простором для професійної діяльності.

WhatsApp донині стійко тримається в топах магазинів мобільних додатків і займає високі позиції. Додаток дозволяє не тільки спілкуватися, але й працювати – наприклад, робити масову розсилку та інше, – і всі ці процеси можна автоматизувати за допомогою мобільних проксі. Вони не тільки допоможуть виконати потрібні дії швидше, без втручання асистента, а й забезпечать вашу безпеку і анонімність в мережі.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.