Люди

Професор медуніверситету Василь Попович увійшов до фіналу на отримання Медичного Оскара

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Серед претендентів на Медичний Оскар в Україні, а так називають медичну відзнаку Орден Святого Пантелеймона, – лікар-хірург з Івано-Франківська, викладач ІФНМУ.

Імена номінантів оприлюднили на сторінці “Орден Святого Пантелеймона. Честь медичної професї” у мережі.

Серед чотирьох претендентів на перемогу в конкурсі у номінації “Новатор охорони здоров’я” 2019 року – франківець, доктор медичних наук Василь Попович.

Василь Попович – професор кафедри отолорингології та офтальмології з курсом хірургії голови і шиї ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет».

«Кожен із них уже став переможцем, але Орден отримає лише хтось один», – пишуть про фіналістів організатори конкурсу. І пропонують тримати кулаки.

До церемонії нагородження Медичним Оскаром залишилося декілька днів – дійство відбудеться вже цієї п’ятниці, 9-ого серпня.

Довідково: Василь Попович – з 2001 року професор очолює кафедру кафедру оториноларингології з курсом хірургії голови та шиї ІФНМУ, голова експертної групи МОЗ за напрямком отоларингологія, дитяча отоларингологія, сурдологія.

Працював практичним лікарем-отоларингологом, лікарем санітарної авіації. В 1991 році закінчив аспірантуру з достроковим захистом кандидатської дисертації в науково-дослідному інституті онкології Томського наукового центру Російської Академії Медичних наук. З 1991 по 2001р.р. працював старшим науковим співробітником цього ж інституту. Наукову роботу успішно поєднував з організаційною, працюючи головним лікарем клінік. Докторська дисертація захищена в 2000 році в Російському онкологічному науковому центрі Російської Академії Медичних наук на тему “Сучасні методи лікування раку орофарингеальної ділянки і нижньої губи”.

Автор понад 120 наукових праць, з них 3-х монографій. Наукові праці присвячені проблемі лікування злоякісних пухлин голови і шиї, визначенню діагностичної цінності методів променевої діагностики при ЛОР-патології, вивченню вірусних уражень лімфоглоткового кільця. Особлива увага приділяється малоінвазивним методам оперативних втручань в оториноларингології, вдосконаленню методик оперативних втручань на органах шиї, зокрема білящитовидних залозах.

На сьогодні кафедра розміщується на базі трьох клінічних відділень, ліжковий фонд яких складає понад 120 ліжок. Працівники кафедри надають лікувально-профілактичну допомогу жителям міста та області, впроваджують в практичну охорону здоров’я нові, сучасні методи діагностики та лікування ЛОР-захворювань.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.