Люди

Президент України приїде на Калущину перед відкриттям моста

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В суботу, 28 грудня, на Калущину приїде Президент України Володимир Зеленський.

Очікується, що близько 11:00 він огляне відновлений міст через річку Чечва між селами Пійло і Довге-Калуське, пишуть “Вікна”.

Міст у серпні цього року

А урочисте відкриття моста заплановане на наступний день — 29 грудня.

Довідково: 2 серпня Володимир Зеленський у рамках робочого візиту на Прикарпаття разом з головою Івано-Франківської ОДА Денисом Шмигалем провів нараду на зруйнованому мості в селі Довге-Калуське. Міст через Чечву збудували у 1960-х роках минулого століття. Цей міст було пошкоджено повінню у 2008 році, згодом його частково відремонтували, а у 2018 році міст знову пошкодила повінь — не витримали опори і частина моста звалилася. Володимир Зеленський пообіцяв, що до кінця року міст буде відновлено.

Відтак наприкінці серпня уряд виділив кошти на відновлення моста. Станом на початок жовтня було виготовлено проектно-кошторисну документацію та проведено її експертизу. Кошторисна вартість робіт склала 25 млн 47 тис. гривень. З підрядником — ТзОВ «СП Будучність» — було укладено угоду на суму 23 млн 122 тис. гривень. Зараз усі роботи на мості виконано, причому підрядник зекономив для бюджету понад 300 тис. гривень: кінцева вартість відновлення мосту склала 22 млн 818 тис. гривень.

До речі, термін будівництва моста — 16 місяців, а його збудували за три. Для того, щоб завершити відновлення мосту до кінця року, всі зусилля були спрямовані на цей об’єкт, а будівельники, загалом близько 20 робітників, працювали в неділю і на свята.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.