Люди

Понад 50 тисяч гривень зібрав юний музикант з на снайперські патрони для ЗСУ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

13-річний саксофоніст Сінезій Горбовський кілька місяців жив з родиною в окупованому Генічеську. Коли ж сім’я змогла виїхати на підконтрольну Україні територію, юнак почав збирати гроші для ЗСУ, влаштовуючи концерти в різних містах України.

Один із концертів у Києві відвідала знімальна група ТСН, пише Репортер.

Наприкінці травня родина Сінезія виїхала із окупованого Генічеська. Тоді юнак почав грати українську музику поряд із російськими блокпостами, аби підтримати людей, які очікують на виїзд вже не першу добу. Відео його виступу розлетілося мережею, тож свою популярність юний музикант вирішив використати на допомогу українській армії – і розпочав тур Україною для збору коштів на снайперські патрони.

Батько Сінезія, отець Олег, священик Православної Церкви України. Він служив у храмі на Арабатській Стрілці – на межі з тимчасово окупованим Кримом.

Коли розпочалася війна – родина одразу не змогла виїхати, бо не мала автівки. Врешті, виїзд для родини з п’ятьма дітьми перевізником обійшовся у тисячу доларів. Однак, родина мріє повернутися у Генічеська, тож благодійний тур так і назвали – «Херсонщина чекає ЗСУ».

На благодійних концертах Сінезій вже зібрав понад 50 тисяч гривень на снайперські патрони для ЗСУ. Тільки за один кількагодинний концерт у Києві скарбничка збору поповнилася на 12 тисяч гривень – а це вже 60 снайперських куль. Сінезій радіє – це 60 москалів.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні