Люди

Понад 13 тисяч юнаків планується призвати цієї осені на строкову службу

Google+PinterestLinkedInTumblr
29 вересня Кабінет міністрів України затвердив чисельність громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу у жовтні – грудні 2021 року.

Під час осіннього призову на строкову службу планують призвати 13 575 українців. З Івано-Франківської області призвати планують 418 чоловіків, інформує АрміяInform, пише Репортер.

Зокрема, 298 будуть призвані до Збройних сил України, 20 – Держспецтрансслужби, 130 – Національної гвардії, 55 – Держприкордонслужби.

“Осінній призов відповідно до Указу президента України буде проводитися в жовтні – грудні. Перші відправки почнуться 5 жовтня, останні в цьому призові відбудуться 21 грудня. Розпорядження Кабінету Міністрів України про чисельність майбутніх строковиків поки немає. Але проєктом цього розпорядження заплановано призвати 13 575 чоловіків. Це на 671 особу менше, ніж під час весняного призову, але цифра для потреб ЗСУ залишилася незмінною – 6500 осіб. Загальне зменшення відбулося через зменшення потреб інших силових структур”, – зазначив в коментарі АрміяInform начальник комплектування управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗС України полковник Микола Качаненко.

Також він підкреслив, що чоловіки, які стали студентами, до 1 жовтня мають надати довідку про це в територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, де вони перебувають на обліку.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.