Люди

Померли прикарпатські лікарі Мирослав Кархут та Орест Данильців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У суботу, 20 січня, Коломийський міський центр первинної медико-санітарної допомоги повідомив про втрату лікаря-терапевта Мирослава Кархута. Цього ж дня у Центральній міській клінічній лікарні Івано-Франківська повідомили, що на 66-му році життя помер лікар-хірург Орест Данильців.

З смутком та болем в серцях повідомляємо про важку та непередбачену втрату у нашому медичному центрі. Сьогодні помер наш шанований колега-лікар, завідувач АЗПСМ №2 Мирослав Кархут, який практично все своє життя присвятив допомозі пацієнтам та розвитку медичної галузі загалом, – йдеться в повідомленні Коломийського центр первинної медико-санітарної допомоги. – Для нас це величезна та непоправима втрата. Ми висловлюємо найщиріші співчуття родині та близьким, колегам, друзям і всім, хто проживає цю важку втрату.

У Центральній міській клінічній лікарні Івано-Франківська повідомили, що на 66-му році життя помер лікар-хірург Орест Данильців. Він 22 роки працював в ЦМКЛ, 43 – присвятив лікарській діяльності.

Колеги з хірургічного відділення та ввесь колектив лікарні в скорботі. Щиро співчуваємо родині померлого, – написали на Facebook-сторінці ЦМКЛ.

Панахида відбудеться сьогодні о 17.00 в ритуальному будинку смутку св. апостолів Петра і Павла на Набережній, похорон розпочнеться завтра об 11:30.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.