Люди

Померла засновниця благодійного фонду з Богородчан Надія Стефурак

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Від хвороби померла депутатка, спеціалістка місцевого ЦНАПу та засновниця благодійного фонду “Світла Надія” у Богородчанах Надія Стефурак.

Про це повідомив голова Богородчанської громади Ростислав Заремба.

Померла засновниця благодійного фонду з Богородчан Надія Стефурак

Незважаючи на власні проблеми зі здоровʼям, вона завжди боролася за кращі умови і можливості для людей з інвалідністю, особливо діток з благодійного фонду, які знайшли в організації другу домівку, – пише Ростислав Заремба.

За його словами, за час роботи Надія організувала та провела безліч заходів, поїздок та дитячих свят. Брала участь у всіх можливих грантових проєктах, за активної участі батьків та друзів організації.

Читайте: «Коли ти стала на цю стежку, то вже не можеш із неї звернути»: благодійна організація з Франківська допомагає сім’ям у скруті

Надія Стефурак з Богородчанщини 25 років була прикута до візка. Та 10 років тому вона заснувала благодійний фонд «Світла Надія», а 5 років тому – реабілітаційний центр при ньому для допомоги дітям з інвалідністю. Мала під опікою понад 100 дітей.

Історію Надії Стефурак читайте у статті: Візок – не вирок. Надія Стефурак із Богородчан не опускає рук і допомагає іншим (ФОТО)

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.