Люди

Померла викладачка Прикарпатського університету

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
14 грудня 2017 року на 61-му році життя передчасно відійшла у вічність кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогічної та вікової психології філософського факультету, голова профбюро філософського факультету Людмила Макарова.

Ректорат Прикарпатського національного університету, профспілковий комітет, колектив філософського факультету висловлюють щирі співчуття рідним і близьким покійної. Нехай наші співчуття допоможуть Вам пережити біль непоправної втрати. померла

Біографічна довідка.

Макарова Людмила Іванівна народилася 18 липня 1956 року.

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогічної та вікової психології, автор і співавтор близько 70 наукових публікацій у галузі педагогічної психології, педагогіки, педагогічної майстерності, психології здоров’я.

У 1978 році з відзнакою закінчила історико-педагогічний факультет Івано-Франківського педінституту.

У 1993 році захистила кандидатську дисертацію у Київському Державному педагогічному інституті ім. М.Драгоманова на тему: “Формування у майбутніх вчителів умінь педагогічної діагностики виховного процесу”.

Після захисту дисертації була переведена з кафедри педагогіки на кафедру соціальної психології, де отримала у 1995 р. наукове звання доцента.

У 1996 р. здобула другу вищу освіту за спеціальністю “Психологія” і отримала кваліфікацію “Практичний психолог”.

З 2000 р. – доцент кафедри педагогічної та вікової психології. У 2005 р. після підвищення кваліфікації у Київському Національному університеті ім. Т.Г.Шевченка на кафедрі соціальної роботи (зав. каф. проф. Ю.М.Швалб) отримала кваліфікацію “Викладач навчальних тренінгів”.

У різні роки викладала курси соціальної психології, методики виховної роботи, педагогіки, екологічної психології, спецкурси для студентів різних факультетів університету. У теперішній час викладала курси “Вікова психологія”, “Педагогічна психологія”, “Психологічна служба в Україні”, “Практика психодіагностики і психокорекції у сфері освіти”, “Ортобіоз особистості”.

Була керівником практики студентів і магістрантів спец. “Психологія” філософського факультету. Наукові інтереси – проблеми методології і методики організації психологічної служби школи; професійної підготовки психологів; практика психологічного супроводу учасників педагогічного процесу; психолого-педагогічні умови формування здорового способу життя дітей, підлітків і молоді.

Вела активну викладацьку, наукову, науково-методичну роботу. Впроваджувала тренінгові технології у практику проведення занять зі студентами-психологами. Навчально-виховну роботу спрямовувала на розвиток у студентів професійного мислення, гуманістичної спрямованості, соціальної активності і прагнення до особистісного зростання.

Макарова Л.І. вела активну громадську роботу. Була членом профкому викладачів та працівників університету, головою профспілкової організації філософського факультету,членом Вченої ради філософського факультету,член Шевченківського наукового товариства,факультетським керівником практики.

Інформує прес-служба ПНУ.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.