Відео Люди Світ

Помер британський співак Джо Кокер

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У заяві агента співака йдеться, що Джо Кокер помер минулої ночі, 21 грудня, від хвороби, яку наразі не розголошують. Відзначимо, що останні кілька років Кокер боровся з раком легенів.

Найвідоміші композиції в його виконанні – блюзові балади “My Father’s Son”, “Unchain My Heart”, “You Can Leave Your Hat On”, “Now That the Magic Has Gone”, “N’oubliez jamais”, пише BBC.

joe-cocker_286_1423[1]

“Будучи надзвичайно обдарованим – справжньою зіркою – він залишався доброю і скромною людиною, яка любила виступати… Кожен, хто його коли-небудь бачив, не забуде його ніколи… Джо Кокер був унікальний, і неможливо заповнити місце, яке він займав в наших серцях “, – йдеться в заяві агента співака Баррі Маршалла.

У серпні 1969 року його виступ став одним із ключів програми фестивалю у Вудстоку, після якого він постійно виступав на цьому фестивалі.

Свою кар’єру Кокер починав в 1960-і роки, виступаючи в рідному Шеффілді. У 1963 році Кокер і його команда виступили на сцені Шеффілдського сіті-холу перед концертом Rolling Stones.

У 1968 році записав власну версію бітлівської “With a Little Help from My Friends”, яка швидко зайняла перше місце в хіт-парадах.

Останній концерт Джо Кокера відбувся в Лондоні у червні минулого року.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні