Люди

Побував у пеклі. В ОКЛ розповіли історію бійця Андрія Леуса, якому зробили пластику нерва

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Від мінометного вибуху під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку постраждав він і його четверо побратимів.  Історію бійця Андрія Леуса розповіли в ОКЛ.

32-річний військовий згадує про той час з тремтінням у голосі й каже, що побував у пеклі,- йдеться у дописі на сторінці лікарні.Леуса

Всі вижили, дякувати Богу, — каже військовий. — Щоправда, чотири години мене виносили, бо було складно й дуже небезпечно.

Він вдячний тим, хто всупереч страхові йшов на цей ризик, рятуючи його від стікання кров’ю та загибелі…

По-перше, він повернувся до своєї дружної багатодітної родини, своїх братів та сестер. До слова, їх усіх у мами десятеро. А по-друге, ще планує боронити країну. Тепер, каже, після операції з пластики нерва, яку провели минулого тижня, такі шанси зростають.

Леуса

В обласній клінічній лікарні Андрій Леус вдруге. Цього разу приїхав на запрошення свого лікаря, який розповів військовому, що тут почали робити пластику нерва.

Мені пропонували їхати до Києва пів року тому, але там дуже велика черга, багато військових з такою проблемою після поранень, — зауважує Андрій.— Також знайомі пропонували закордон спробувати, але пощастило, що тут лікарі почали таке робити.

Як зазначає Андрій, реабілітація ще буде довгою, відчуває сильний біль в нозі, але кожного дня приходить ерготерапевт та потроху розробляють стопу, з’являється чуття…

Леуса

Молодша медична сестричка Наталія Передрук везе коридором крісло колісне, або каталку, як вона каже. Щоби допомогти Андрієві дістатися на фіброгастроскопію.

Ото й уся його їзда за день, бо ще кудись їхати надто виснажливо для нього, — підмічає сестричка.

Завідувач опікового відділення Костянтин Кіршак радіє за пацієнта, каже, будуть продовжувати такі операції, щоби й іншим допомогти. Все для цього тут є. Бракує, хіба що, свого електронного мікроскопа, наразі позичають поверхом вище…

Читайте: На Коломийщині відкрили прихисток для постраждалих від домашнього насильства

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.