Люди Фото

Під Франківською ОДА на мітинг зібралися сотні освітян та медиків, – вимагають виплати боргу і підвищення зарплат (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок, 27 березня, на площі біля ОДА зібрались на мітинг міські працівники освіти і медики з Івано-Франківської області.

“Сьогоднішній мітинг – підготовка. Якщо держава не дослухається до нас, то буде загальноукраїнський мітинг медиків, – каже голова Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Наталія Бирчак. – Нас підтримують медики з інших областей. Сьогодні ми отримали багато телеграм і електронних листів про це”.

За її словами, в медицині велика плинність кадрів, фахівці виїжджають.

“Так до 2020 року не буде кому реформи проводити. Сьогодні вимагаємо дофінансування, виплату і підвищення зарплат, підвищення фінансування галузі”, – каже Бирчак.

За словами голови Івано міської організації профспілки працівників освіти Андрія Дем’янчука, представники державних органів кажуть, що держава дає все, що має давати.

“Хоча насправді вони цього не роблять. Зараз несправедливий підхід до працівників освіти, коли підвищують посадові оклади для освітян, то не одночасно – комусь в січні, комусь в березні, а комусь – як вийде, – сказав Дем’янчук. – Страйку передує мітинг, у нас 40 днів на підготовку до загальноукраїнського страйку. Ми чекаємо на відповідь уряду, страйк може бути, але ми дочекаємось на офіційне рішення від уряду. Нам обіцяли дати гроші на школу, всім забезпечити, а я бачу лише популістські обіцянки”.

“Мітинг – крик душі про порятунок медицини, працівників і пацієнтів – каже Наталія Бирчак.  – Люди йдуть з медицини і знаходять себе в іншому бізнесі”

За словами міського голови Руслана Марцінківа, цей мітинг дуже важливий. Всі кошти, які зможуть акумулювати – дадуть на освіту і медицину.

“Прийшла, бо почула, що підняли актуальне питання. Нас це теж стосується, бо психологів обділили ще більше, як вчителів. Прийшла стояти на захисті своїх прав, на мирний протест” – каже шкільний психолог Наталія.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.