Люди

Петиції до Порошенка. У Калуші пропонують відновити виробництва хімічної промисловості

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Нині на сайті Електронні петиції до офіційного інтернет-представництва Президента України з’явилась пропозиція “Про початок відновлення роботи виробництв хімічної промисловості в місті Калуш Івано-Франківської області”.

До теми. На сайті петицій до Порошенка пропонують перейменувати Івано-Франківськ на Станіслав.

kalush

Наразі ця петиція зібрала лише один підпис із 25 000 необхідних для того, аби її розглянув Петро Порошенко. До кінця збору підписів залишився 91 день. Підтримати петицію можете за посиланням.

Ініціатор збору підписів Ростислав Когут дописує:

Зважаючи на те що місто Калуш має високий виробничий потенціал, великі потреби в зайнятості населення по спеціальності і екологічну ситуацію прошу Президента України розглянути цю петицію і дати рух в справі відновлення роботи виробництв задля попередження екологічної катастрофи міжнародного масштабу і створення умов для виготовлення якісної продукції. Сировини для роботи виробництв Калуша вистачить ще на 100 років роботи. Підпишіть план санації ВАТ “Оріана” і запустіть виробництво потрібних для українського та міжнародного ринку товарів одночасно забезпечивши молодь роботою і допоможіть відвернути екологічну катастрофу.

До теми. Напишу я Президенту. Легалізована марихуана, Франківщина без дорожників і Тимошенко у Гондурасі…

Згідно із указом, який затвердив порядок розгляду електронної петиції, адресованої Президентові України:

“У разі визнання за доцільне реалізовувати викладені в електронній петиції пропозиції шляхом видання акта Президента України або внесення на розгляд Верховної Ради України відповідного законопроекту Адміністрація Президента України вживає в установленому порядку заходів щодо підготовки таких проектів актів”.

До теми. На сайті петицій до Порошенка пропонують звільнити всіх дорожників Івано-Франківська.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.