Люди Світ

Петиція у підтримку Звіжинського на посаду директора ЦСМ зібрала вже 280 підписів

Google+PinterestLinkedInTumblr

Вже понад 280 іванофранківців підтримали кандидатуру Анатолія Звіжинського на посаду директора Центру сучасного мистецтва. Нагадаємо, 14 червня в Івано-Франківську мав розпочатися конкурс на посаду директора міського ЦСМ. На це місце претендують двоє: Сергій Сивачук  і Анатолій Звіжинський. Однак конкурс перенесли через відсутність одного з кандидатів.

DSC_2588

Ініціатори пишуть:

Кому не байдуже сучасне мистецтво в Івано-Франківську! Підтримайте кандидатуру Anatol Zvizhynskyy на посаду директора Центр сучасного мистецтва Івано-Франківська. Існує загроза зміни керівника ЦСМ’у.

Збір підписів під електронною петицією розпочали 14 червня о 21.20. Станом на 14:00 16 червня зібрано понад 280 підписів, серед яких відомі в Україні діячі культури, інтелектуали. Зокрема, письменник Тарас Прохасько, перекладач та письменниця Галина Петросаняк, художник Євген Самборський, режисер Сергій Проскурня, художник Мирослав Яремак та багато інших. Весь список – за посиланням.

До теми:
Пощо мені сучасне мистецтво? Діалог зі Звіжинським. Частина І
Пощо мені сучасне мистецтво? Частина ІІ

З петиції:

Мистецькі акції ЦСМу мали значний резонанс у творчому середовищі та вплив на суспільні процеси. В особі Анатолія Звіжинського бачимо не тільки успішного менеджера установи та куратора численних проектів, а й аналітика у сфері актуального мистецтва, автора багатьох публікацій в популярних та спеціалізованих виданнях. Звіжинський має чітке бачення місії ЦСМу як комунікаційної платформи для творців актуального мистецтва, носіїв та споживачів традиційної культури, як майданчика для творчих експериментів.

Ми, представники творчого середовища Івано-Франківська та України, вважаємо, що з претендентів на посаду директора ЦСМу кандидатура Анатолія Звіжинського є найвідповіднішою.

Підтримати відкритий лист можете за посиланням.

Один примірник відкритого листа вже віднесли у приймальню голови конкурсної комісії, секретаря міської ради Оксани Савчук. Інший залишили у відділі зв’язків з громадськістю.

Конкурсна комісія міськради засідатиме у п’ятницю, 17 червня, о 9:00 в каб. 311 адмінбудинку.

Документ - 0001 Документ - 0002 Документ - 0003

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.