Люди

Переселенців зі сходу водять на екскурсії по Івано-Франківську

Google+PinterestLinkedInTumblr

У франківському Карітасі створили Відділ надзвичайних ситуацій, працівники якого вивчають проблеми переселенців. Так, з 20 квітня по 14 липня благодійномий фонд «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» допоміг 312 людям, які переїхали зі сходу до Івано-Франківська.

bigenci[1]

Їх забезпечили продуктами харчування, дитячим харчуванням та засобами особистої гігієни, одягом і взуттям. Переселенцям також допомагають юристи та психологи.

Цього тижня карітасівці організували тренінг для вимушено переселенців, щоб допомогти їм орієнтуватися у соціальному просторі Івано-Франківська. Особливо потрібною для переселенців виявилась інформація про служби допомоги сім’ям. Під час екскурсії по місту людей ознайомили із основними організаціями, державними установами і службами допомоги та їхнім місцем розташування. Кожен учасник отримав інформаційний буклет з переліком державних служб і громадських організацій з контактними адресою та телефонами. Також вихідці зі сходу ознайомилися з культурним Івано-Франківськом.

«Я і раніше ходила вулицями Івано-Франківська. Але екскурсія ніби відкрила його заново, допомогла не лише вивчити місце розташування основних державний установ, а й побачити основні культурно-архітектурні пам’ятки, відчути саме місто. Недаремно ж кажуть, що у кожного міста є свій дух. Особисто мені дуже сподобалось гармонійне поєднання сучасних будівель, збережених архітектурних споруд минулого, а також мальовничих куточків природи місцевого парку та озера. Від себе особисто і від колективу жителів готелю «Бандерштадт» висловлюю слова щирої подяки, бо саме такі заходи підкріплюють дух патріотизму та гордості за те, що ми українці,» – висловила свої враження пані Світлана, яка переселилась до Івано-Франківська із Луганської області.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.