Люди

«Павлік Морозов»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цього разу «Репортер» відзначає київських акторів і виставу за Лесем Подерв’янським — «Павлік Морозов». За те, що зламали стереотипи й довели, що навіть нецензурна лексика на сцені може сприйматися цілком адекватно, якщо на ній побудована ціла епічна трагікомедія. І сміх, і сльози, і протест.

У вівторок, 4 грудня, вперше в Івано-Франківську театр «КРОТ» (Київський Революційний Офігенний Театр, як вони самі себе називають) презентував виставу за відомим своїми нецензурними творіннями Лесем Подерв’янським. І хто би що не казав — знайомі з його творчістю знали, на що йшли. Ті, хто раніше не чув, були в шоці. А ті, хто чув бодай раз, просто надіялися, що в нашому академічному облмуздрамтеатрі вистава буде, скажімо так, трохи лагіднішою. Зібрався повний зал. Найдешевші квитки — 90 гривень.

Неоднозначна вистава викликала бурю емоцій… переважно позитивних. Хтось на задньому ряді сказав, що, мовляв, директор театру Ростислав Держипільський, певно, зараз п’є валер’янку і заїдає валідолом, бо він — за високе мистецтво.

Якийсь дуже інтелігентного вигляду чоловік сказав, що його донька нині значно поповнила свій словниковий запас. Ще хтось висловився, що почуте й побачене треба добре обдумати. А молодь просто бігала за автографами.

Що тут скажеш — непоганий антидепресант на таку погоду. Наступне місто, яке будуть дивувати цією виставою, — Чернівці.

До речі, відомий український телеведучий Микола Вересень, який грав генерала Власова, був здивований франківською публікою. Мовляв, тут реагували не так, як кияни, бо ті — більш розбещені, а тут люди ще й слухали. Ще б пак! Добре воно чи погано — такого в нас ще не було…

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.