Люди

Основні відмінності кавоварки та кавомашини

Google+PinterestLinkedInTumblr

Поціновувачі ароматних напоїв, які хочуть придбати техніку для приготування кави додому, дуже часто обирають кавоварки за посиланням https://comfy.ua/ua/coffi-mash/brand__delonghi/. Але зараз у продажу з’явилося безліч машин, тому користувачі розгубилися.

кавоварки кавомашини новини Івано-Франківська_1

Що краще придбати, кавоварку чи кавомашину?

Пристрої за своїм принципом працюють однаково.

Принцип приготування еспресо:

  • Рідина за допомогою спеціального тену нагрівається до температури 93-95 °.
  • Спеціальний пристрій, на блок з перемеленою кавою, подає воду під високим тиском.
  • Саме завдяки високому тиску та температурі вдається отримати напій з насиченим, вираженим смаком.

Незважаючи на однаковий принцип роботи, все ж кавоварка – пристрій, в якому доведеться все робити самостійно. Основне завдання – завантажити у відсік мелену каву, або спеціальну капсулу, якщо пристрій капсульного типу. Однак для людей, які хочуть заощадити, кавоварки з капсулами досить дороге придбання. Вартість самої кавоварки не найвища, але доведеться розоритися на придбанні капсул. Купити таблетки або капсули інших виробників не вийде, через різний розмір та форму.

Але багато кавоманів вважають, що кава втрачає свої корисні властивості та аромат вже через 15 хвилин після подрібнення. Тому справжні шанувальники кавового напою віддають перевагу автоматизованим моделям, в яких здійснюється одночасно помел і приготування кави, що бадьорить. У такому разі має сенс придбати сучасну кавомашину. По суті це автоматизована кавоварка, в якій участь користувача при приготуванні кави мінімальна.

Деяких користувачів можуть лякати суттєві відмінності у вартості кавомашин. Різниця у ціні обумовлена додатковими функціями. Тому, якщо ви вважаєте за краще пити ранковий еспресо, придбайте просту модель, без додаткових функцій.

кавоварки кавомашини новини Івано-Франківська_1

Чи варто купувати для дому кавоварку з великою кількістю функцій?

Шанувальники americano або еспресо, з додаванням вершків і молока, можуть обзавестися найдоступнішими моделями від відомих виробників. Вартість таких пристроїв відносно невисока, але при цьому професійні бренди гарантують гарну якість збирання та надійність конструкції. Зазвичай в таких пристроях для подрібнення зернят використовують керамічні насадки, що подовжують термін роботи.

Любителі flat white повинні звернути увагу на пристрої з можливістю збивання молока. В них передбачений спеціальний виступ, який подає гарячу пару під високим тиском. Занурюючи сопла в молоко, можна отримати теплий напій, збагачений високою пінкою. Щоб приготувати лате, достатньо влити в підготовлене молоко порцію еспресо.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.