Люди

ООН: Кількість жертв конфлікту в Східній Україні перевищила дві тисячі

Google+PinterestLinkedInTumblr

За оцінками ООН, через протистояння на Донбасі загинули вже понад дві тисячі людей. Протягом минулих двох тижнів кількість жертв неабияк зросла.

Збройний конфлікт у Східній Україні вже коштував життя понад двом тисячам людей. Станом на 10 серпня кількість жертв становила 2086. Такі оцінки управління Верховного Комісара ООН з прав людини, повідомляє DW.

Лише за минулі два тижні число загиблих зросло майже удвічі, ще 26 липня міжнародні експерти його оцінювали у 1129 осіб, заявила речниця управління ООН Сесиль Пуї (Cecile Pouilly) в середу, 13 серпня.

Число поранених унаслідок протистояння на Донбасі в ООН оцінюють у близько п’ять тисяч. Від початку конфлікту, що спалахнув у квітні цього року, в середньому понад 60 людей щодня отримували поранення або гинули, підрахували в Організації Об’єднаних Націй. Ці цифри стосуються як цивільного населення, так і українських військових та сепаратистів, уточнює Reuters.

Як підкреслила представниця управління Верховного Комісара ООН з прав людини, простедується “чітка тенденція до ескалації” насильства. Раніше ООН повідомляла, що внаслідок ситуації на Сході України щонайменше 285 тисяч українців були змушені покинути свої домівки.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.