Люди Статті Фото

Олег Гаврилів і Назар Макогон – люди тижня за версією «Репортера»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цього тижня «Репортер» відзначає двох хлопців зі Старого Лисця – Олега Гавриліва та Назара Макогона – за небайдужість і відважний дорослий вчинок.

Помітивши полум’я над одним із будинків села, вони врятували з пожежі 64-річного власника – Василя Матієшинатижня

В ніч на 12 лютого у Старому Лисці загорівся один із будинків з дерев’яною прибудовою. Хлопці якраз проходили поряд і помітили вогонь.

Читайте:  Заступник мера Івано-Франківська став “людиною тижня” у “Репортері”

«Побачили дим і світло, почав стріляти шифер, – розповідає Назар. – Ми швидко підійшли ближче. Побачили, що горить, та одразу побігли й розбудили господаря. Потім набрали 102, запитали, чи є там хтось в іншій хаті, побігли будити і їх».

Коли хлопці забігли в будинок, дах уже палав. 64-річний Василь Матієшин тим часом спав, не пі­дозрюючи про загрозу, хоч кімната була повна диму. Хлопці розбудили чоловіка й вивели на вулицю.

Читайте: Олег Костенко – людина тижня за версією «Репортера»

Марія Надрага, сестра постраждалого, живе в хаті на одному подвір’ї з братом. Каже, якби не хлопці, ніхто б не побачив пожежі. Її брат Василь Матієшин за станом здоров’я майже не пересувається, тож шансів врятуватися самотужки в нього було мало.

«Він дивився телевізор і заснув, – розповідає пані Марія. – Хлопці надбігли і дуже гримали. Кажуть, цьоцю, у вас огень. Ми всі повставали і тоді вже почали дзвонити всюда».

Читайте: Назарій Тодорів – людина тижня за версію “Репортера”

Пожежу погасили шестеро працівників власної пожежної охорони Старого Лисця та чергового караулу з Тисмениці.

У Тисменицькому райвідділі обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій кажуть, що це вперше за останні два роки у районі перехожі ризикнули життям, щоб врятувати з вогню людину. Саме завдяки хлопцям вдалося не тільки уникнути жертв, а й не допустити розповсюдження вогню на сусідні будівлі, які розташовані зовсім близько.

Читайте: Косівський Юра став ведмедем тижня у “Репортері”

«Хлопцям велика вдячність і шана за організованість, за те, що не побоялися ризикувати своїм життям», – говорить начальник райвідділу ДСНС Ігор Дмитрів.

Голова села Анатолій Лущак запропонував Олегу та Назару долучитися до місцевої пожежної команди. Вони обіцяли подумати.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.