Газета Люди

Олег Костенко – людина тижня за версією «Репортера»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цього тижня «Репортер» знайомить читачів з новим керівником патрульної поліції Івано-Франківської області – Олегом Костенком.

У вівторок, 30 січня, в управлінні патрульної поліції Івано-Франківської області, нарешті, представили нового керівника франківських копів.

Олег Костенко

До того Костенко очолював патрульних у Хмельницькій області.

37-річний Олег Костенко народився і виріс у Києві. В патрульній поліції працює з перших днів – з 4 липня 2015 року. Був командиром роти підрозділу дорожньої патрульної поліції, який на той час обслуговував траси міжнародного та національного значення в Київській області.

До теми: Патрульна поліція Івано-Франківської області має нового очільника

У грудні 2015-го його перевели у Хмельницький, де згодом він став керівником управління міста, а потім і області. До патрульної поліції Костенко займався підприємницькою діяльністю. Жодних державних посад не зай­мав. Одружений, має доньку.

За словами самого Олега Костенка, переведення до Франківська не було для нього несподіванкою. Попередили завчасно, аби мав час владнати справи у Хмельницькому та влаштуватися з родиною в нашому місті. Тут вони мешкають в орендованій квартирі.

З Дмитром Міхальцем, який досі керував патрульними, каже Костенко, добре знайомий, оскільки департамент регулярно збирає керівників патрульних на наради. Крім того, Міхалець уже понад два місяці працює у Хмельницькому.

«Я гарантую, що всі позитивні традиції, які були започатковані, яких притримується патрульна поліція у Франківську, будуть продовжені й вдосконалюватимуться», – заявив на представленні Олег Костенко.

Додав, що першим кроком на новій посаді буде якнайшвидше зібрати керівників усіх відділів, аби дізнатися від них та зрозуміти для себе, якими є нагальні потреби і проблеми управління. Також треба набирати нових працівників – патрульних відчутно бракує, є 80 вакансій.

«Якщо хтось не відповідає своїй посаді, можливо, будуть зміни, – заявив Костенко. – А хтось є достойний і заслуговує на щось більше – можливі підвищення. Але я не збираюсь звільняти когось, не розібравшись, – усе буде об’єктивно».

Окрім нового начальника, в управлінні представили й нового заступника – франківця, майданівця, атовця Андрія Тірона.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.